Svatební fotograf Přerov

O mně

Fotografování svateb se věnuji profesionálně již od roku 2007 a tato práce mne baví čím dál tím více. Pokaždé si dokáži užít tu vlnu dobré nálady a radosti, kterou je tento vyjímečný den v životě dvou lidí prosycen.
Respektuji unikátnost tohoto dne, a proto se snažím co nejméně zasahovat do jeho děje a zachycovat přirozené momenty, které Vám vždy připomenou jak krásný byl Váš svatební den.
Mluvím dobře anglicky a nemám problém fotografovat cizojazyčné svatby. Jsem členem mezinárodní asociace profesionálních svatebních fotografů ISPWP, která zaštiťuje talentované fotografy z celého světa.
Fotografuji svatby po celé ČR i v zahraničí, především v Přerově, Hranicích, Olomouci, Zlíně, Uherském Hradišti, Vyškově, Kroměříži, Prostějově, Opavě, Kyjově, Hodoníně, Ostravě, Brně. Přestože je mým hlavním působištěm Přerov a jeho okolí mohu za Vámi přijet kamkoliv si budete přát.
Lukáš Konvička
lukas@luktofoto.cz
+420 777 555 831

Portrétní a svatební fotograf působící po celé ČR. Především v Přerově, Hranicích, Olomouci, Zlíně, Uherském Hradišti, Vyškově, Kroměříži, Prostějově, Opavě, Kyjově, Hodoníně, Ostravě, Brně. Lukáš Konvička, svatební fotograf Přerov.

Svatebni fotograf Vysocina